CELLCO szkoli w Szczecińskim Parku Naukowo-Technologicznym

27.11.2017

Końcówka roku to dla naszego teamu CELLCO Szkolenia czas intensywnej organizacji spotkań szkoleniowych. Tym razem w dniach 21-23 listopada br., spotkaliśmy się z uczestnikami w nowoczesnej przestrzeni Technoparku Pomerania w Szczecinie na dwudniowym szkoleniu z tematyki Technologii Światłowodowej oraz na warsztatach E41 Pomiary Światłowodowe.

Nasi inżynierowie jak zawsze przekazali dużą dawkę wiedzy technicznej i zaprezentowali najnowsze rozwiązania technologiczne. Przez dwa dni każdy z uczestników przebył praktyczny trening m.in. obierania kabli różnego typu, obsługi spawarek światłowodowych i mierników mocy oraz OTDR, czy samodzielnego wykonywania spawów (m.in. w mufach i przełącznicach). Troubleshooting zakończył się pomiarami reflektometrem OTDR. Każdy mógł rozpoznać błędy, które wystąpiły w wykonanym torze światłowodowym i nauczyć się, jak interpretować wyniki pomiarowe.

Szkolenie zakończyliśmy egzaminem potwierdzającym znajomości zagadnień z zakresu pomiarów i technik światłowodowych. Wszystkim uczestnikom gratulujemy uzyskania certyfikatu.

Najbliższy terminarz szkoleń znajdą Państwo w zakładce Kalendarz Szkoleń

Dołącz do CELLCO Szkolenia już dziś i skontaktuj się z nami - zapraszamy! Formularz Kontaktowy

Technology by:

+48 513 850 001

Cellco Communications Sp. z o.o.
ul. Szczecińska 30 E
73-108 Kobylanka, POLSKA
tel +48 91 570 52 15
fax +48 91 570 52 49

Zaprojektowano w: avangardo.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.