Klub absolwenta

Eksperci CELLCO Szkolenia są nie tylko doświadczonymi specjalistami w technologiach światłowodowych, ale przede wszystkim pasjonatami, którzy kochają dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami. Aby wykorzystać ten ogromny potencjał dla rozwoju uczestników naszych szkoleń, stworzyliśmy Klub Absolwenta CELLCO Szkolenia.

Jest to platforma mająca na celu stworzenie dla Absolwentów naszych szkoleń miejsca, które zapewni poszerzenie wiedzy z zakresu światłowodów, a także inne, dodatkowe korzyści. Doceniamy zaangażowanie uczestników naszych szkoleń, dlatego pozostając członkiem naszej społeczności, zyskasz dostęp m.in. do promocyjnych cen produktów z oferty CELLCO.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Klubu Absolwenta CELLCO Szkolenia i poznania możliwych ścieżek współpracy pomiędzy CELLCO Szkolenia a Twoją firmą lub organizacją. Członkostwo w Kubie Absolwenta CELLCO Szkolenia jest w bezpłatne i obejmuje okres 6 miesięcy od daty ukończenia szkolenia. 

Czekamy już tylko na Ciebie! Dołącz do nas! Wypełnij zgłoszenie. Zapraszamy.

Opcje dostępne w ramach Klubu Absolwenta:

EKSPERT "NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI" (do 6 m-cy po szkoleniu)

Jest to forma kontaktu, mająca na celu stworzenie efektywnego forum współpracy i wymiany doświadczeń między uczestnikami naszych szkoleń, a specjalistami. Członkowie Kluby Absolwenta mają możliwość skorzystania z konsultacji eksperckich poprzez dedykowany w tym celu adres e-mail oraz telefon.

(e-mail - dedykowany tel. - możliwość określonej liczby konsultacji)

"SKONSULTUJ Z TRENEREM LUB/I SPECJALISTĄ"

Celem Klubu jest budowanie i rozwijanie więzi z Absolwentami oraz zapewnienie im bezpośredniego dostępu do informacji i wsparcia eksperckiego w zakresie codziennej pracy.

Potrzebujesz natychmiastowego lekarstwa na swój problem, który napotkałeś podczas realizacji aktualnego projektu? Ta opcja jest właśnie dla Ciebie. Członkom Klubu Absolwenta dajemy możliwość skonsultowania z ekspertem CELLCO swoich bieżących projektów, np.

  • trudności, które pojawią się podczas wykonywania prac projektowych, np. z zakresu FTTx
  • zapytania dotyczące m.in. wyboru odpowiedniego programu podczas wykonywania prac pomiarowych, itp.

 "CO W ŚWIATŁOWODACH PISZCZY"- ARTYKUŁY I MATERIAŁY BRANŻOWE

(1szt/m-c wysyłany w zbiorczo na personalne adresy e-mail członków Klubu. (jest to również narzędzie motywacyjne dla trenera w jego rozwoju). W trosce o stałe podnoszenie wiedzy i umiejętności naszych Absolwentów zapewniamy im stały dostęp do materiałów eksperckich z zakresu technologii światłowodowych. Jako Członek Klubu Absolwenta otrzymasz od nas dostęp do artykułów i materiałów, dzięki którym będziesz na bieżąco z aktualnymi rozwiązaniami oraz trendami w branży.

RABATY PRODUKTOWE

Dla Członków Klubu Absolwenta CELLCO Szkolenia przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę stałych rabatów produktowych z oferty CELLCO i Partnerów. Będziesz mógł skorzystać z zakupu po preferencyjnych cenach nie tylko komponentów światłowodowych, ale także osprzętu i urządzeń czołowych, światowych producentów w branży.

Technology by:

+48 507 106 572

Cellco Communications Sp. z o.o.
ul. Szczecińska 30 E
73-108 Kobylanka, POLSKA
tel +48 91 570 52 15
fax +48 91 570 52 49

Zaprojektowano w: avangardo.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.